Domky na nářadí

Jsme česko-slovenský prodejce a stavitel zahradních chatek, domků a altánků ze dřeva. Od roku 2007 jsme postavili více než 5 000 zahradních staveb po celém Česku a Slovensku. V naší nabídce naleznete 2 kategorie domků – zahradní chatky a domky na nářadí. V kategorii zahradní chatky najdete: zahradní domky do 25m2zahradní domky nad 25m2 a větší dvoupodlažní domky. Všechny fotografie na webu jsou reálné fotky z našich montáží.

Při objednávce zahradního domku/chatky s montáží a krytinou Vám posykytneme dopravu zdarma.

Domek na nářadí

Domky na nářadí jsou součástí rodinných zahrad již dlouhá desetiletí. Je to zejména díky jejich praktickému využití jako úložný prostor pro zahradnické pomůcky, sekačku na trávu, gril nebo kolo.
V naší nabídce naleznete 2 typy praktických zahradních staveb – klasický domek na nářadí nebo moderní zahradní domek. Dřevo použité k výrobě domků je pečlivě vybíráno, sušeno a následně opracováno tak, aby se zajistila co nejvyšší životnost dřevostavby.
Rádi vám poradíme nejvhodnější domek dle vašich požadavků a představ. Vybrat si můžete z různých nadčasových designů, velikostí a parametrů. Zahradní domek s terasou, zahradní domek s přístřeškem na dřevo, zahradní domek s odkládací místností, zahradní domek do 25m2 a mnoho dalších variant. Dopravu zahradního domku/chatky poskytneme každému zákazníkovi zdarma v případě, že si u nás objedná i jeho montáž. Montovaný zahradní domek na klíč vám dovezeme a postavíme během pár hodin.

domek na nářadí
dřevěné domky na nářadí
drevene domceky na naradie 5 Domky na nářadí
domky na nářadí
drevene domceky na naradie 10 Domky na nářadí
drevene domceky na naradie 6 Domky na nářadí
zahradní domky na nářadí dřevěné