Zahradní domky s tloušťkou stěny 28mm

Jsme česko-slovenský prodejce a stavitel zahradních chatek, domků a altánků ze dřeva. Od roku 2007 jsme postavili více než 5 000 zahradních staveb po celém ČR a SR. Při objednávce neplatíte žádné zálohy ani platby předem. Domky máme skladem. Při objednávce zahradního domku s montáží a krytinou Vám posykytneme dopravu zdarma. Poptávky: 720 211 233 / obchod@chatkylemon.cz

Doplňky k chatkám

zahradni domek alan

28mm

Tloušťka zdi 28mm

zahradni domky 40mm

40mm

Tloušťka zdi 40-45mm

zahradni domky 70mm

70mm

Tloušťka zdi 70mm

marta 2 Zahradní domky 28mm

S terasou

28mm / 40-45mm

zahardni chatky lucia

Bez terasy

28mm / 40-45mm

zahradni domek s podlazim barbora

S patrem

Tloušťka zdi 40-45mm

Jaké dřevěné záhradní domky nabízíme?

Dřevěné záhradní domky umíme snadno rozdělit do dvou základních skupin.

První jsou domky, které mají sloužit jako doplňková stavba k domu. Využíváme je jako zahradní domky na nářadí ,letní kuchyňku, pracovnu pro kutily, domeček pro děti nebo alternativní obývací pokoj. Většinou se jedná o domky do 25m2. Na takové chatky obvykle nepotřebujeme ani stavební povolení.

Druhou skupinou jsou záhradní domky postaveny jako samostatná stavba. Jedná se o dřevěné záhradní domky v zahrádkářských oblastech, rekreační domky v horách, případně dovolenkové domky. V tomto případě si majitelé obvykle ověřují zda je zapotřebí stavební povolení, jelikož se nejedná o doplňkovou stavbu.

V naší nabídce naleznete dřevěné domky chatky různých druhů a velikostí. Jelikož máme velké slovo při jejich výrobě, umíte si určit tloušťky stěny (28mm / 46mm). Rozhodnete se také, zda chcete terasu. Pokud ano, tak je třeba zvážit jaká velikost vám bude dostačující (1,3/2m/3m). V neposlední řadě si můžete vybrat polohu dveří a oken tak, abyste nemuseli dívat sousedovi do ložnice.

V případě, že hledáte celoročně obyvatelné zahradní domky čtěte ještě chvilku. Máme pro vás hned několik typů a velikostí. Z teoretického hlediska je každý náš domek vhodný pro běžné bydlení. Našim zákazníkům, kteří chtějí v domku žít celoročně, doporučujeme zvolit tloušťku stěny 46mm a následně si ho zateplit, zařídit a zútulnit.

Každý náš domek můžete objednat na klíč s montáží. Náš chytrý tým vám zahradní domek na klíč smontuje během pár hodin. Pokud se rozhodnete, že si chcete zahradní domek postavit sami, svépomocí, rádi vám k ní poskytneme montážní návod a přidáme i pár cenných rad.

zahradní domky
dřevěné domky
zahradni domek
zahradní domky
Zahradní chatky
zahradni domky drevene
zahradní domky