Dopravu všech našich produktů zajišťujeme na celém území České republiky. V případě, že si nejste jisti, zda Váš produkt splňuje podmínky pro AKCI DOPRAVA ZDARMA nebo si chcete dát vypočítat cenu za dopravu, neváhejte nás kontaktovat na tel.čísle  720 211 233 , případně mailem na adrese: obchod@chatkylemon.cz

AKCE DOPRAVA PO CELÉM ČESKU ZDARMA

Dopravu chatky, altánku, domečku zdarma na celém území ČR poskytujeme každému zákazníkovi, který si naši chatku, domeček, altánek nebo garáž objedná s krytinou z našeho vzorníku as její montáží našimi vyškolenými pracovníky.

*Tato akce se nevztahuje na zahradní chatky Barbora, Kateřina, zahradní domky o tloušťce stěny 70mm a na dřevěné kádě.

V případě že nevyužijete nebo nemáte nárok na AKCI DOPRAVA ZDARMA, za dopravu k zákazníkovi účtujeme 25 – 30 Kč/ km, kde účtujeme obě cesty – cestu na místo montáže a také zpáteční cestu do naší centrály v Nižné na Oravě.

Naše firma poskytuje dovoz a montáž zahradních chatek na celém území České republiky s maximální flexibilností a profesionálním přístupem ke každému klientovi i jeho standardním ale i specifickým požadavkům.

Montáž zahradní chatky je realizována hned po dovozu montážních dílů na místo určeného osazení a ještě ten den i následně zkompletována. Protože materiál potřebný k postavení zahradní chatky Vám dovezeme v montážních dílech je prakticky možné naše chatky osadit iv méně přístupných nebo vyvýšených oblastech. Více o montáži →