Historie firmy LEMON trade, s.r.o.

Společnost LEMON trade, s.r.o. sídlí v krásné části severního Slovenska, v Nižné na Oravě. Jsme rodinný podnik s bohatou historií. Své podnikání jsme začali již v roce 1997 pod názvem Milan Lemon – CLIENT CAR. Jako jedna z prvních firem na Slovensku jsme začali prodej zahradních chatek, zahradních domků a altánků . Své podnikání jsme rozšířili i do sousedního Česka. Naši nabídku jsme ve stejnou dobu obohatili také o prodej bezpečnostních vchodových dveří do bytu , které montujeme a servisujeme po celém Středním Slovensku. Chuť zkrášlovat zahrady v nás v roce 2007 vzbudila zájem o další produkt – gabiony. Vzhledem k tehdejší slabé kvalitě gabionů jsme se rozhodli začít s vlastní výrobou a tak jsme se postupem času stali uznávaným výrobcem gabionů v Slovensku, Česku, Polsku, Maďarsku a Rakousku.

Na základě neustálého růstu a rozvíjení se naše firma v roce 2017 přetransformovala z fyzické osoby na právnický subjekt LEMON trade, s.r.o. Z malého podniku na Oravě jsme se poctivou a svědomitou prací stali úspěšnou slovenskou firmou, která v současnosti disponuje s 3000m2 výrobních hal, 60 zaměstnanci a tisíci spokojených zákazníků.

Současnost

V každém našem segmentu podnikání vykonávají svou práci naši stálí a dlouholetí zaměstnanci, vyškolení na nejvyšší úrovni, pyšnící se více než 20 letými zkušenostmi. Neustále sledujeme nové moderní trendy v oblasti výroby a prodeje. Stále se snažíme postupovat a zdokonalovat naši výrobu i prodej. Zabýváme se spoluprací s významnými velkoodběrateli, jejichž zájem o naše produkty si nesmírně vážíme. Se svou vyspělou výrobní technologií splňující mezinárodní ekologické standardy a odborným personálem jsme se stali předním prodejcem zahradních domků a altánků na Slovensku. Tyto znalosti a zkušenosti aplikujeme do kvality výrobků, cenotvorby a rychlosti dodání zboží, abychom v co největší míře uspokojili potřeby všech zákazníků.

Naši zaměstnanci jsou vždy k dispozici, aby každému poskytli odborné poradenství při výběru nejlepšího zahradního domku či dřevěného altánu, pomoc při výběru vhodného nátěru či poskytli tipy k údržbě našich produktů.

Naše Vize

Pozitivní zpětná vazba od zákazníků nám dává sílu neustále postupovat a rozvíjet se. Využívajíce svoji současnou strukturu si klademe za cíl otevřít se dalším zahraničním trhům a obohatit svou nabídku o nové produkty. Sledováním a zaváděním nových výrobních technologií a neustálým udržováním vysoké kvality našich výrobků se snažíme získat si vedoucí postavení v sektoru a naplnit tak své dlouholeté vize.

20 rokov na trhu

60
zaměstnanců

103 zahradních domků v nabídce
96 dřevěných altánků v nabídce

Proč si vybrat firmu
CHATKY LEMON?

price-tag

Nejnižší cena za 1m²

U nás naleznete nejnižší cenu za 1m² dřevěného zahradního domku nebo dřevěného altánku v České republice.

hammer

Profesionální montáž

Nabízíme odbornou montáž našich produktů vlastními pracovníky s 20 letými zkušenostmi se stavbou dřevěných konstrukcí.

wood

Kvalitní severské dřevo

K výrobě našich produktů využíváme kvalitní dřevo ze severských zemí, které má velmi dlouhou životnost v jakýchkoli klimatických podmínkách.

chatky-lemon
users

Spolehlivá rodinná firma

Od roku 2002 prodáváme a montujeme dřevěné zahradní stavby po celém Slovensku a Česku. Naše ceny jsou transparentní - vždy s DPH. Žádné skryté poplatky a dodatečné náklady.

handshake

Individuální přístup

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně a snažíme se vyjít vstříc jeho požadavkům.

free-delivery (1)

Doprava zdarma

Kromě nejnižší ceny vám nabízíme dopravu většiny dřevěných chatek a dřevěných altánků s montáží kdekoli po České republice zdarma.

Řekli o nás

Pár slov od našich zákazníků

PODPORUJEME

Podporujeme sociální program fotbalové akademie FK Nižná

„Úspěch nemá nic společného s tím, kolik toho získáš a dosáhneš pro sebe. Je to o tom, co uděláš pro druhé.“ – Danny Thomas

podporujeme futbal v Nižnej

Proč to děláme?

Jsme hrdí na to, že jsme se stali generálním sponzorem fotbalové akademie FK Nižná na Oravě.
Jedním z cílů fotbalové akademie je celoročně podporovat výchovu mladých talentů z Oravy a okolí. Uvědomujeme si, že mnoho talentovaných dětí pochází právě ze sociálně slabších rodin. Z toho důvodu jsme vytvořili sociální program, který zajistí, aby všechny děti bez rozdílu mohly plnohodnotně využívat zázemí fotbalové akademie. Naše firma se rozhodla financovat členské poplatky dětem ze sociálně slabších rodin po celý rok. „Žít sportem je krásné, ale podat pomocnou ruku ještě krásněji.“

Naše další produkty

Zahradní chatky v nás probudily chuť věnovat se i dalším aktivitám z oblasti BYDLENÍ a ZAHRADA, díky čemuž Vám již dlouhá léta nabízíme kvalitní GABIONOVÉ PLOTY, OPLOCENÍ, VCHODOVÉ DVEŘE za ty nejlepší ceny na trhu. Inspirujte se zajímavými nápady a vyberte to pravé pro Váš dům či zahradu z portfolia našich dalších produktů.