Zahradní chatky / Zahradní domky

Jsme česko-slovenský prodejce a stavitel zahradních chatek, domků a altánků ze dřeva. Od roku 2007 jsme postavili více než 5 000 zahradních staveb po celém Česku a Slovensku. Všechny fotografie na webu jsou reálné fotky z našich montáží. V naší nabídce naleznete 2 kategorie domků – zahradní chatky a domky na nářadí. V kategorii zahradní chatky dále najdete: zahradní domky do 25m2, zahradní domky nad 25m2větší dvoupodlažní dřevěné domky.

Při objednávce zahradního domku s montáží a krytinou Vám posykytneme dopravu zdarma.

Zahradní domky do 25 m²

Plánujete stavbu zahradního domku? Objednejte si ho na příští rok ještě dnes, abyste ho mohli mít jakmile zmizí sníh.
*Při objednávkách na jaro 2023 neplatíte žádné zálohy ani platby předem.*
Objednávky: 720 211 233 / obchod@chatkylemon.cz 

Záhradní domky nad 25m²

Dvoupodlažní zahradní domky / s podkrovím

Jaké dřevěné záhradní domky nabízíme?

Dřevěné záhradní domky umíme snadno rozdělit do dvou základních skupin.

První jsou domky, které mají sloužit jako doplňková stavba k domu. Využíváme je jako zahradní domky na nářadí ,letní kuchyňku, pracovnu pro kutily, domeček pro děti nebo alternativní obývací pokoj. Většinou se jedná o domky do 25m2. Na takové chatky obvykle nepotřebujeme ani stavební povolení.

Druhou skupinou jsou záhradní domky postaveny jako samostatná stavba. Jedná se o dřevěné záhradní domky v zahrádkářských oblastech, rekreační domky v horách, případně dovolenkové domky. V tomto případě si majitelé obvykle ověřují zda je zapotřebí stavební povolení, jelikož se nejedná o doplňkovou stavbu.

V naší nabídce naleznete dřevěné domky chatky různých druhů a velikostí. Jelikož máme velké slovo při jejich výrobě, umíte si určit tloušťky stěny (28mm / 46mm). Rozhodnete se také, zda chcete terasu. Pokud ano, tak je třeba zvážit jaká velikost vám bude dostačující (1,3/2m/3m). V neposlední řadě si můžete vybrat polohu dveří a oken tak, abyste nemuseli dívat sousedovi do ložnice.

V případě, že hledáte celoročně obyvatelné zahradní domky čtěte ještě chvilku. Máme pro vás hned několik typů a velikostí. Z teoretického hlediska je každý náš domek vhodný pro běžné bydlení. Našim zákazníkům, kteří chtějí v domku žít celoročně, doporučujeme zvolit tloušťku stěny 46mm a následně si ho zateplit, zařídit a zútulnit.

Každý náš domek můžete objednat na klíč s montáží. Náš chytrý tým vám zahradní domek na klíč smontuje během pár hodin. Pokud se rozhodnete, že si chcete zahradní domek postavit sami, svépomocí, rádi vám k ní poskytneme montážní návod a přidáme i pár cenných rad.

zahradní domky
dřevěné domky
zahradni domek
zahradní domky
Zahradní chatky
zahradni domky drevene
zahradní domky