Zahradní altány

Jsme česko-slovenský prodejce a stavitel zahradních chatek, domků a altánů ze dřeva. Od roku 2007 jsme postavili více než 5 000 zahradních staveb po celém ČR a SR. V naší nabídce naleznete: zahradní domky s terasouzahradní domky bez terasyzahradní domky s pokrovím/patremdomky na nářadízahradní altánydřevěné kádědřevěné garáže a zahradní sezení.

Nezávazné poptávky: 720 211 233 / obchod@chatkylemon.cz

Jak vybrat zahradní altán?

Zahradní altány jsou součástí našich obydlí již více než 5000 let. První zahradní altán se objevil v plánu egyptské zahrady 3000 let před naším letopočtem. Dodnes je využíváme jako kouzelné místo k posezení a to zejména díky výjimečné atmosféře, kterou nám umí poskytnout. Altány třídíme podle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, jejich tvaru, velikosti a stylu, ve kterém jsou navrženy.

Volba tvaru často závisí na typu zahrady (organizovaná nebo divoká) a na výběru místa pro osazení altánku (roh zahrady nebo volné uložení v prostoru). V naší nabídce naleznete kulaté dřevěné altany, dřevěné altánky ve tvaru čtverce, šestiúhelníku nebo obdélníku.

Velikost altánu úzce souvisí s možnostmi, které nám poskytuje zahrada. Platí ovšem jedno pravidlo – čím větší, tím lepší – a to zejména proto, že volný prostor se vždy sejde a dá se výhodně využít jako místo pro houpací síť, zahradní gril, příruční stolek nebo oblíbený květ. Naše firma nabízí nejširší výběr velikostí altánů, takže se nemusíte obávat, že si nenajdete ten svůj.

Výběr stylu pro váš altán je čistě pocitová záležitost. Nejlepší je zvolit si altan, který bude v harmonii s duší vaší zahrady. V takovém případě bude zahradní altán dotvářet atmosféru prostoru a nebude ji narušovat jinými vlivy. Známe různé styly altánů: japonské altány, moderní altány, tradiční altány, minimalistické altánky, altány na terasu, vzdušné altánky, masivní altány, ale nejdůležitější je právě ten váš styl – vysněný altan.

zahradní altán
zahradni altany
zahradny altanok bianka4 Záhradní altány
zahradni altany
zahradny altanok monako2 Záhradní altány
altány
zahradny altanok dominant7 Záhradní altány