Altán Vám dovezeme zdarma po celé ČR pokud si u nás objednáte i jeho montáž. Více info: 720 211 233

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

Zahradní altány od firmy CHATKY LEMON

drevený záhradný altánok Naše firma nabízí nejlevnější dřevěné zahradní altány na českém trhu. Vybrat si můžete z téměř 100 druhů altánů různých velikostí, tvarů, designů a barev. Dřevo na výrobu altánů je vždy 1.třídní kvality, certifikované a předem impregnované čímž se zaručuje jeho dlouhá životnost. Od roku 2002 nám důvěřuje již více než 5 000 spokojených zahrádkářů a majitelů zahrad.
  • Doprava altánu zdarma k montáži.
  • Altán Vám dodáme již natřený ochranným nátěrem.
  • Nejnižší cena altánu za 1m2 na trhu.
  • Krytinu a nátěr dostanete od nás zdarma.
  • Altán Vám dodáme do 15 prac. dní.
  • Montáž altánu poskytujeme po celém Česku.
Potřebujete poradit? Neváhejte nám zavolat kdykoli → 720 211 233

Jak vybrat zahradní altán?

Altány třídíme podle materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, jejich tvaru, velikosti a stylu, ve kterém jsou navrženy.
1. Materiál altánu
Dřevěné altány jsou nejpoužívanější typ altánu již od nepaměti a to po celém světě. Při jejich výběru není ani tak důležitý druh dřeva (smrk, borovice) jako jeho kvalita. Ta by měla být 1.třídní (AB kvalita). Tip: Nezapomínejme ani na kvalitní krytinu.
2. Velikost altánu
Velikost altánu úzce souvisí s možnostmi, které nám poskytuje zahrada. Platí ovšem jedno pravidlo – čím větší altán, tím lepší – a to zejména proto, že volný prostor se vždy sejde a dá se výhodně využít jako místo pro houpací síť, zahradní gril, příruční stolek nebo oblíbený květ. Naše firma nabízí nejširší výběr velikostí altánů, takže se nemusíte obávat, že si nenajdete ten svůj.
3. Tvar altánku
Volba tvaru často závisí na typu zahrady (organizovaná nebo divoká) a na výběru místa pro osazení altánu (roh zahrady nebo volné uložení v prostoru). V naší nabídce naleznete všechny tvary altánů - kulatý altán, altán ve tvaru čtverce, šestiúhelníku,obdélníku...
4. Styl altánku
Výběr stylu pro váš altán je čistě pocitová záležitost. Nejlepší je zvolit si altán, který bude v harmonii s duší vaší zahrady. V takovém případě bude zahradní altán dotvářet atmosféru prostoru a nebude ji narušovat a působit jako „pes na oko“. Nabízíme různé styly altánů: japonské altány, moderní altány, tradiční altány, minimalistické altánky, vzdušné altány, masivní altány, ale nejdůležitější je právě ten váš styl – vysněný altán.

O naší firmě - CHATKY LEMON

Naše firma se již 20 let zabývá prodejem dřevěných altánků. Začínali jsme jako malý slovenský oravský podnik s velkou vizí. Naše první dřevěné zahradní altány jsme dováželi z Polska kvůli jejich nízké ceně a poměrně vysoké kvalitě. Postupně jsme se rozrostli i do sousedních zemí a vybudovali jsme vztahy s různými dodavateli dřeva z celé Evropy. Díky tomu vám dnes můžeme nabízet ty nejlevnější dřevěné altány na českém trhu.
Kvalita našich altánků
Jelikož chceme, aby vám altán vydržel několik desetiletí, přísně dbáme na výběr kvalitních materiálů. Dřevo použité při výrobě každého altánu prochází přísnou kontrolou kvality - 1.třídy a následně je poctivě vysušeno a opracováno tak, aby se zaručila jeho nejvyšší možná životnost. Altán za vás natřeme ochranným nátěrem, jehož barvu si můžete vybrat z našeho vzorníku. Krytina použitá při montáži našich altánů je prémiové kvality a je dovážena ze severských zemí aby odolala i extrémním výkyvům počasí. Potřebujete poradit nebo si chcete objednat? Neváhejte nám zavolat kdykoli → 720 211 233