Kontakt

Výprodej končí 30.9.2023: Na zahradní domek dostanete extra slevu – 5000 Kč. Akce platí i na již zlevněné produkty. Ceny na stránce jsou uvedeny bezz této slevy. + Doprava zdarma k montáži platí po celé ČR.

Nezávazně kontaktovat nás můžete kdykoli prostřednictvím e-mailu (obchod@chatkylemon.cz), telefonu (720 211 233) nebo kontaktního formuláře, který naleznete níže. Do 1 pracovního dne se Vám ozve náš milý prodejce Jaroslav.

Obchodné oddelenie

E-mail

obchod@chatkylemon.cz

Kancelář
Obsluha zákazníka

LEMON trade, s.r.o.
Závodná 969, 027 43 Nižná

Sídlo firmy

LEMON trade, s.r.o.
Družstevná 849, 027 43 Nižná
IČO:50 753 673

  Jak si objednat?

  TELEFONICKY

  Zavolejte nám na tel. číslo: 720 211 233

  V případě, že nejsme online nebo chcete abychom zavolali My → Vám, napište nám do mailu Vaše telefonní číslo, případně nám jen prozvoňte a my se Vám ozveme.

  Kdy jsme online? Pracovní dny v době od 8-17:00.

  E-MAILEM

  Napište nám kdykoli na naši e-mailovou adresu: obchod@chatkylemon.cz

  OSOBNE

  Přijďte nás osobně navštívit přímo do centrály firmy LEMON trade, s.r.o. , kde Vám uděláme kávičku/čaj a probereme spolu všechny detaily.

  Kdy? Pracovní dny v době od 8-17:00

  Kde? Závodní 969, Nižná 027 43, Slovensko

  CO MÁ OBSAHOVAT MOJE NEZÁVAZNÁ E-MAILOVÁ POPTÁVKA?
  1. Název produktu (+rozměry)
  2. Máte zájem o montáž? – Ano / Ne
  3. Máte zájem o dovoz? – Ano / Ne
  4. Máte zájem o krytinu? – Ano / Ne
  5. Adresa doručení / montáže.
  6. Vaše jméno
  7. Telefonní číslo abychom Vám v případě nejasností ohledně objednávky mohli zavolat)
  CO PAK?
  1. Po odeslání Vaší nezávazné poptávky na náš mail Vám do 1-2. pracovních dnů přijde od nás email s kompletní cenovou nabídkou na základě vašich požadavků. Zároveň Vám v mailu uvedeme termín dodání (montáže máte-li o montáž zájem).
  2. Budete-li s cenovou nabídkou souhlasit, mailem nám potvrdíte Vaši objednávku. (Příklad: “Závazně potvrzuji objednávku chatky Anna 400x600cm, Lemonová.”
  3. Pár dní před termínem doručení Vás budeme telefonicky kontaktovat a upřesníme čas příjezdu na Vaši adresu. Pokud jste si objednali domek/altán s montáží, ujistíme se, že máte správně připravený podklad.
  4. V den “D” Vám náš tým přiveze domeček/altán v demontu (po deskách), chráněný ve voděodolném obalu. Pokud si objednáte domeček/altán is montáží naši kluci Vám ji rovnou na adrese smontují.
  5. Hotovo, můžete se těšit z nové stavby na Vaší zahradě.

  Všetky ceny sú uvedené s DPH 20%