Dřevěné altány do vaší zahrady

Dřevěné altány jsou jednou z nejlepších forem, jak můžete vyplnit větší či menší prostor na vaší zahradě. Určitě se vám totiž už stalo, že jste si během teplého jarního či letního dne chtěli jít vychutnat příjemné počasí ven na zahradu, avšak nenašli jste vhodný způsob, jak to nejlépe udělat. Dřevěné altány jsou krásnou a trvanlivou investicí, která se bude u vás na zahradě těšit širokým možnostem využití.

Dřevěné altány do vaší zahrady

Dřevěné altány mohou mít různé tvary – nemusí jít jen o klasický čtverec, ale také obdélník či víceúhelník. V naší nabídce najdete i verze zahradních altánů spojené s chatkou, případně malou zahradní chatku s velkou terasou, která v zimě perfektně schová i vaše zahradní náčiní nebo zahradní nábytek.  

Podle možností vaší zahrady a také vašich potřeb zvažte, jakou velikost altánku budete potřebovat. Chcete-li jej využívat k rodinným setkáním, grilovačkám či oslavám, volte co největší altán. Můžete do něj umístit například posezení, jehož výhody využijete během všech ročních období, protože dokáže přiměřeně ochránit před horkými paprsky i před lehkým deštěm. Pokud ho však toužíte mít osazený někde v rohu zahrady, v klidu a tichu rozjímat při dobré knížce, doporučujeme menší útulnější velikost a kulatý, případně 6-úhelníkový tvar.

Zahradní altán z kvalitního dřeva

Skvělou výhodou je, že materiály a designy, z nichž jsou vytvořeny naše altány na chatkylemon.cz propouštějí dostatek světla a vzduchu tak, abyste se v nich cítili co nejpříjemněji. Díky široké nabídce si můžete vybrat ten, který bude nejvíc ladit s vaším domem a zahradou. V neposlední řadě je pro delší životnost nezbytné, aby materiál altánků i střechy byl vyroben z co nejkvalitnějšího materiálu. Právě ty naše se vyznačují dlouhou životností i i několik desítek let. Zahradní altán bude ve vaší zahradě představovat o něco nižší investici než jiné stavby.

Chcete si vybrat dřevěný altán? Od roku 2007 jsme postavili více než 5 000 zahradních staveb po celém Česku a Slovensku. Dbáme na kvalitní dřevo a profesionální montáž. Celou nabídku 40 druhů altánů naleznete na naší stránce www.chatkylemon.cz/zahradni-altany/